İndirim Kodları Test Ediliyor Mu?

İndirim Kodları Test Ediliyor Mu?

Günümüzde hemen hemen herkes çalışma koşulları ve kısıtlı zaman sebebiyle yapabildiği kadar işi telefondan, tabletten ya da bilgisayardan kolayca halletmeyi, saatlerce sıra bekleyerek ya da mağaza mağaza gezip saatlerce yürümeye tercih ediyor.

Bu durum, internet alışverişine olan talebi arttırdığı için gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, n11, Morhipogibi internet üzerinden binlerce ürün çeşidi satışı yapan siteler arasında rekabet ortamı oluşmasına sebep oluyor. Bu rekabetten kaynaklı siteler, insanlara ürünlerini daha uygun fiyata satabilmek için dönem dönem veya belirli miktarda indirim kodları oluşturuyor. %90'a kadar indirim sağlayabilen bu kodlardan faydalanmak elbette herkes için karlı oluyor.

Bizim sitemiz de sizlere anlaşmalı olduğumuz markaların indirim kodlarını sunmaktadır. Sitemize girdiğinizde alışveriş yapmak istediğiniz markanın farklı indirim kodlarını bularak, sitemiz üzerinden kolayca markanın sitesine gidip ürünü indirim kodunun vadettiği oranda indirimli satın almanız mümkün. Peki bu kupon kodları gerçek mi? Sitemizde bulunan kupon kodlarının tamamı, bize markalardan geldiği için gerçektir. Bazı indirim kodları neden çalışmıyor? Evet en çok aldığımız bu soruyu sizlere şöyle izah edeyim; Morhipo'da alışveriş yapıyoruz diyelim indirim kodunu alıyoruz ve markanın sitesine girdiğimizde geçersiz kod uyarısı alıyoruz. Bakıyoruz ki Morhipo indirim kodu güncel, geçerliliği devam etmekte ama maalesef kod çalışmıyor... Bunun sebebi bazı markaların bu kodları belirli bir sayı limitine ulaştığına kaldırmasından kaynaklanmasıdır.

300'den fazla markanın hemen hemen her gün tüm kampanyaları, indirim kodları sizleri memnun edebilmek ve tekrar sitemize uğramanız adına çalışanlarımız tarafından güncellenmektedir. Bu sebeple sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla indirim kodu alabilir, alışverişlerinizde büyük oranlarda kar elde edebilirsiniz.

Sitemize gösterdiğiniz ilgi ve sizlerden aldığımız mailler doğrultusunda sitemizde bulunan markaların daha çok indirim kodlarını almayı ve sizlere daha çok yardımcı olmayı çok istiyoruz. İndirimli alışverişlerinize katkıda bulunabildiğimiz nice alışverişler dileriz...