IKEA Aile Kart almanız için 4 Neden!

IKEA Aile Kart almanız için 4 Neden!

IKEA Aile Kart'a özel kampanyalar, indirimler ve avantajlar sayesinde IKEA alışverişlerinizde çok karlı çıkabilirsiniz. Gelin IKEA Aile Kart'a sahip olduğunuzda ne gibi avantajlardan faydalanacağınız ürünlere göz atalım.

1) Her Alışverişinizde Puan Biriktirirsiniz

IKEA Aile Kart ile yaptığınız her mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizin %1'ini kartınızda puan olarak biriktirirsiniz. Örneğin 250 TL'lik bir mobilya veya ev aksesuarı alışverişi yaptığınızda bu alışverişinizin 2.5 TL'si IKEA Aile Kart'ınızda puan olarak birikir. Biriktirdiğiniz puanları yıl sonuna kadar harcamak koşuluyla alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Ek Kart çıkartarak ailece puan biriktirebilir ve biriktirdiğiniz puanları ailece harcayabilirsiniz.

2) Özel Taksit İmkanlarından Faydalanırsınız

IKEA Aile Kart'ın size sunduğu kredi kartına vade farksız taksit imkanlarından faydalanırsınız. IKEA Aile Kart'ınız ile 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Maximum Kart ve World Card kredi kartlarına vade farksız 9 taksit imkanından faydalanırken, Axess, CardFinans, Paraf ve HSBC Advantage kredi kartlarına vade farksız 6 taksitle ödeme imkanı elde edersiniz.

IKEA Aile Kart kredi kartı gibi kullanabileceğiniz bir ödeme aracı değildir. İçine bakiye yüklenemez. Ödemelerinizi yukarıda verilen kredi kartlarından yaparsanız ekstra taksitlerden faydalanırsınız.

3) Özel Ürün İndirimlerinden Faydalanırsınız

IKEA Aile Kart sahipleri, IKEA mağazalarında özel indirimlerden faydalanırlar. İndirimler seçili ürünlerde olup sadece IKEA Aile Kart sahiplerine özeldir.

4) Kampanyalardan Önceden Haberdar Olursunuz

Eğer IKEA'dan alışveriş yapmayı seviyorsanız bir IKEA Aile Kart mutlaka almalısınız. Bu sayede tüm kampanya ve indirimlerden önceden haberdar olma fırsatını yakalayacaksınız.

IKEA Aile Kart Nasıl Çıkarılır?

IKEA Aile Kart başvurusu ücretsizdir ve internet üzerinden yapılabilir. Başvuruyu yaptıktan sonra en yakın IKEA mağazasından kartınızı teslim alarak Aile Kart avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. IKEA Aile Kart başvurusu için IKEA Aile Kart Başvurusu tıklayın.

Kartınız Yanınızda Olmasa Bile Puan Kazanırsınız

IKEA Aile Kart'ın avantajlarından faydalanmanız için kartınızı sürekli yanınızda taşımanıza gerek yok. Alışverişlerinizde kasalarda TC Kimlik Numaranızı beyan ederek IKEA Aile Kart'ın tüm avantajlarından kartınız yanınızda olmasa bile faydalanabilirsiniz.

IKEA indirim kodu fırsatlarını kaçırmayın!

IKEA'dan alışveriş yapmayı seviyorsanız şanslısınız! Sizin için tüm IKEA kampanyalarını ve indirim kuponlarını tek bir sayfada topluyoruz. Hiçbir IKEA indirimini kaçırmamak için IKEA indirim kodu sayfamızı takip edin!

Morhipo mağazamızdaki indirim kampanyalarına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Morhipo mağazalarında Giyim, Ayakkabı, Çanta, Kozmetik ve binlerce üründeki alışverişlerinizde Morhipo İndirim Kodu fırsatlarından yararlanarak ekstra indirim kazanma şansını kaçırmayın!