Her Gün İndirim

Her Gün İndirim

İnternet üzerinden milyonlarca kişi her gün indirim fırsatları kovalıyor. Yüzlerce mağazada hem rakipleriyle kıyasıya mücadele ederken, müşterilerine sunduğu kaliteli ürünlerdeki indirimlerle de dikkat çekmeye çalışıyor. Bazı mağazalarda eğer üyeyseniz günlük olarak katalogları sizinle paylaşıyor, birbirinden harika binlerce üründeki avantajlı fiyatlarla alışveriş heyecanını yaşamanızda yardımcı oluyor. Tabi ki üye olmadığınız durumlarda da İndirim Kuponu olarak biz devre giriyoruz. Mağazalarda olan kampanyaları her gün sizler için düzenleyerek haberdar olmanızı sağlıyor ve ürün siparişinizi verirken de ekstra indirimler kazandırıyoruz. İndirim kuponu alışverişleri nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyiz. Zaman zaman markaların müşterilerine sunmuş olduğu kampanya kodları tanımlayarak bizlere iletiyor. Sitemiz üzerinden Koton, Mavi, Defacto, Flo, Teknosa gibi mağazalarda varsa indirim kodlarını ve indirim kampanyalarını paylaşıyoruz. Her gün gerçekleşen indirimler sayesinde de yapacağınız online alışverişlerde oldukça kazançlı çıkacaksınız. Bir kaç kategoride olan kampanyalardan bahsedelim.

Klasik Giyimde İndirim

Türkiye'nin klasik giyimde önemli markalarından olan Altınyıldız, DS Damat ve Damat Tween mağazalarında her gün özel indirimler görmek mümkün.

Altınyıldız Classics mağazalarında yeni sezonun başlamasıyla %50'den başlayan indirimlerle sepette kullanacağınız Altınyıldız indirim kodu ile birlikte ekstra %25 indirim fırsatları bekliyor. Bunun yanı sıra kabanlarda 499,99 TL'den başlayan fiyatlar, kazaklarda 99 TL'den başlayan fiyatlar, 11.11 alışveriş gününe özel 75 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı bekliyor.

DS Damat mağazalarında 2019-2020 winter koleksiyonlarında 3 al 2 öde kampanyaları, yapacağınız 500 TL'lik alışverişinizde 350 TL ödeme fırsatları, 3 adet ve üzeri alımlarda sepette sizi bekleyen ekstra %30 indirimler ve tabi ki kullanabileceğiniz DS damat indirim kodu ile ekstra %10 indirimlere sahip olabilirsiniz.

Damat Tween mağazalarında 2 ve üzeri alışverişlerde ilave %20, yeni sezon alışverişlerinde sepette ekstra %30 ve Damat Tween indirim koduyla sepette %10 indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Moda ve Casual Giyimde İndirim

Giyimde kendilerinden sürekli söz ettiren LC Waikiki ve Colins mağazalarında günlük indirimlere çok sıklıkla rastlamaktayız. Sürekli olarak yenilenen ve kaliteli trend ürünleri çıkartan Colins mağazalarında Chino pantolonlarda 2. ürüne sepette %50, sezonun en çok tercih edilen renkli giyim modellerinde %60'a varan indirimler, Vodafone müşterilerine özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL hediye fırsatı ve yeni sezonda yapılan 600 TL'lik alışverişinize sepette anında 100 TL indirim ve üzerine bir sonraki siparişlerde 25 TL değerinde hediye çeki bekliyor olacak. Colins mağazalarında da kampanyalardan yararlanırken Colins indirim kodu fırsatlarıyla ekstra indirimlerde kazanmanız mümkün.

LC Waikiki mağazalarında kışa hazırlık yapacağınız sezon stillerinde ayakkabı modellerinden pijamaya, çocuk giyimden home koleksiyonlarına, trikolardan aksesuarlara kadar özel seçilmiş ürünler sizleri bekliyor. Her gün LC Waikiki'de %60'a varan indirimleri yakalayabilirsiniz. Tüm mağazalarda da olduğu gibi kampanya kodu fırsatlarıyla harika bir ürün ve şık kombinlere sahip olabilirsiniz.

Kısacası aklınıza gelen Klasik Giyimden İç Giyime, Çiçekten Çocuk Giyime, Elektronikten Tesettür Giyime, Kitaptan Modaya, Kozmetik & Bakımdan Spora Giyime, Ayakkabıdan Ev & Yapı'ya, hatta Tatil & Seyahat aramanızda her gün özel indirimler bulabilirsiniz. Tüm kategorilerde alışveriş yapmadan önce bizi ziyaret ederek İndirim Kuponu Kodları ve Kampanyalara göz atmanızı şiddetle öneriyoruz. Bu sayede az miktarda olsa tasarruf ederek sipariş verebilirsiniz :)