Hepsiburada Hediye Çeki Kazanmanın Yolları

Hepsiburada Hediye Çeki Kazanmanın Yolları

Türkiye'de en çok ziyaret edilen markası Hepsiburada en büyük e-ticaret sitesidir. Hepsiburada popüler markaların giyim, teknoloji, kozmetik bakımı, ev ve bir çok kategoride ürün satışını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda mağaza açarak ürünlerini satmak isteyen firma sahiplerinin de bulunması online siparişlerde daha çok seçenek sağlamaktadır. Günlük yaklaşık 2 milyon üzeri ziyaret eden kullanıcılarına her kategoride belirli oranlarda kampanya teklifleri sunmaktadır. Bu kampanya sonunda kullanıcılar yaptığı alışverişlerde sepet sırasında özel fiyat indirimleri kazanmaktadır.

Hepsiburada internet üzerinden yaptığınız harcamalarda indirimli ürünlerde hediye çeki veya hepsiburada indirim kodu kampanyalarıyla sepet sırasında ekstrafiyat indirimler kazanmanızı sağlıyor. Şunu da belirtmek isteriz ki hediye çeki, promosyon kodu, indirim kuponu, kupon kodları vs gibi avantaj sağlayan fırsatlar hepsi aynı anlama gelmektedir.

Hepsiburada Hediye Çeki Kazanma Yolları

Şimdi asıl dikkat etmeniz gereken kısım burası oluyor. Hepsiburada hediye çeki kazanma yollarının birkaç püf nokta bulunmaktadır.

  • İlk kez üyelik gerçekleştirerek size kayıt olduğunuz iletişim adresinize tek seferde kullanabileceğiniz hepsiburada hediye çeki yada hepsiburada indirim kodu kuponları göndermektedir.
  • Online olarak yapılan kredi kartı harcamalarda özel indirimler kazanabilirsiniz. Bunun içinde hepsiburada mağazalarında Kampanyalar kategorilerinde hangi banka kartlarıyla para puan kazanabileceğinizi tespit etmelisiniz.
  • Hepsiburada kayıtlı olan kullanıcılarına belirli zaman aralıklarında kampanya düzenleyerek, bilgilendirme mesajları göndermektedir. Bu sayede sepetinizde almak istediğiniz ürünlerde kampanya kuponları sizlere özel indirimler sağlamaktadır.
  • Sitemizdeki mağazalarda Hepsiburada mağazasını ziyaret ettiğinizde, her kategoriye uygun hepsiburada indirim kodu yada hediye çeki kampanyaları bulunmaktadır. Bulunan kampanyaları aktif ettiğiniz alışveriş sırasında yardımcı olacak kupon kodlarına ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

Kategorilerdeki alışverişinizi tamamladıktan sonra sepet sırasında Sipariş Özeti kısımda en altta bulunan Çek/Promosyon Kodu Kullan alanına tıklamanız gerekmektedir.

  • Butona tıkladığınızda aşağıdaki görselde kullanmanız gereken hepsiburada hediye çeki alanı çıkacaktır. Bu alana sahip olduğunuz indirim kodunu ekleyip Kullan butonuyla aktif edilmelidir.

  • Kupon aktif hale gelir gelmez Sipariş Özetindeki toplam tutar kısımları kuponun tutarı kadar düşmüş olduğunu görmüş olacaksınız.

Aliexpress mağazamızdaki indirim kampanyalarına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Aliexpress mağazalarında Giyim, Telefon, Ayakkabı ve binlerce üründeki alışverişlerinizde Aliexpress İndirim Kodu fırsatlarından yararlanarak ekstra indirim kazanma şansını kaçırmayın!