Haftanın İndirimleri – 27 Mayıs 2019

Haftanın İndirimleri – 27 Mayıs 2019

27 Mayıs haftasının en güzel indirimlerini sizler için bu yazımızda derledik.

1) Hotels Ramazan Bayramı İndirimi

Hotels.com'da Ramazan Bayramı için yapacağınız rezervasyonlarda %8 indirim fırsatı için kullanabileceğiniz kuponu görmek için Hotels indirim kodu sayfamızı ziyaret edin.
Bu indirim 03/06/2019 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

2) MediaMarkt Koş Koş Günleri

Media Markt'ta 27-30 Mayıs tarihleri arasında müthiş indirimler sizleri bekliyor. Beyaz eşya, Laptop, Cep Telefonu, Kulaklıklar ve kişisel bakım ürünlerinde sepette %30'a varan indirim fırsatlarını kaçırmayın! Media markt indirim kodu sayfamızdan ilgili kampanyaya göz atabilirsiniz.

3) Flo Bayrama Özel %30 indirim


Bu haftanın en cazip indirimlerinden biri de Flo'daki bayrama özel %30 indirimi. Eğer yeni bir ayakkabı bakıyorsanız bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İndirim yeni sezon ürünlerinde geçerlidir! Flo %30 Bayram indirimi.

4) Altınyıldız Classics Sepette %30 İndirim

Sıradaki indirim beyler için geliyor. ALTINYILDIZ Classics'te bayrama özel sepette ekstra %30 indirim. Sepette ekstra %30 indirim uygulanan ürünler: Polo T-Shirt, Ceketler, Kol Düğmesi ve Takım Elbiseler. Üst baş almanın tam vakti! ALTINYILDIZ Classics'te bayrama özel sepette %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

5) Boyner Bayram İndirimi

Bu haftanın diğer bir dikkat çeken indirimlerinden biri Boyner'den. Boyner'de bayrama özel 300 TL'lik alışverişlerinizde 75 TL, 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde 200 TL indirimini kaçırmayın! Kupon kodunu almak için Boyner indirim kodu sayfamızı ziyaret edin.