Gittigidiyor Gerçek İndirim Günleri Başladı!

Gittigidiyor Gerçek İndirim Günleri Başladı!

Gittigidiyor'da sonbahar fırsatları binlerce kategori ürünlerinde ekstra indirim günleri başladı. 21-22-23 Ekim tarihlerinde ihtiyacınız olan her şey gerçek indirim günleriyle Gittigidiyor'da sizi bekliyor. İndirim günleriyle birlikte elektronik, anne bebek, dekorasyon, kozmetik, kişisel bakım, süpermarket, hobi, eğlence, spor ve diğer kategorilerde ekstra fiyat indirimleriyle sahip olacaksınız. Gittigidiyor'da bu kampanya indirimlerinde %75'e varan fırsatları her zaman göremezsiniz. Bu kısa sürede elinizi çok çabuk tutmalısınız.

Cep Telefonu & Aksesuarlar Ürünlerinde %30'a Varan İndirim!

Cep telefonu ve aksesuarlarda gerçek indirim günleri kampanyasında %30'a varan indirimler bulunuyor. Son teknoloji olan bu harika ürünlerde 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette ekstra ilave %4 fiyat indirimleriyle de sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik Gittigidiyor'la Kazananlar Kulübü'ne özel 200 TL'ye varan indirimlerde bekliyor.

Gerçek İndirim Günlerinde Evinizi Baştan Yenileyin!

Evimi yenilemek istiyorum diyenler içinde kampanya fırsatları da ayağınıza geldi. Tüm ev ihtiyaçlarınızda evinize farklı hava katacak dekorasyon, ev aletleri ve beyaz eşyalarda sepette dev indirimler başlamış durumda. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip sepet aşamasındaki size özel indirimlerde fayda sağlamak olacak.

Gittigidiyor İndirim Günleri Fırsatlarını Kaçırmayın!

23 Ekim gecesi 23:59'a kadar sürecek kampanyalar diğer kategorilerde de özel %50'den başlayan indirimlerle devam ediyor olacak. Yıldızlı fırsat ürünlerinde Kazananlar Kulübü üyeleri de gerçek indirim günlerinde ekstra olarak indirim kazanma şansı bulacak. Gerçek indirim günleri dışında Gittigidiyor'la online alışverişinizde Gittigidiyor indirim kuponu kullanarak da ekstra indirimler elde edebilirsiniz. İndirimkuponu.com.tr sitemizdeki Gittigidiyor mağazasından Gittigidiyor indirim kuponu ve kampanyalarıyla alışverişlerinizde doyasıya indirim kazanabilirsiniz. Fırsat günleri dışında da kozmetik ürünlerinde %50, spor giyim ürünlerinde %75, süpermarket alışverişinizde %65, yüzlerce saat markasında %80, bilgisayar ve tabletlerde ilave %20 indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Zaman zaman banka kampanyalarıyla online alışverişinizde chip-para puanları da kazanabilirsiniz.

Gittigidiyor'la gerçek indirim fırsatlarını kaçırmayın. Şimdiden sizlere bol kazançlı indirimli günler dileriz.