Geleneksel İndirim Günleri

Geleneksel İndirim Günleri

Online alışveriş sitelerinde belirli dönem aralıklarında geleneksel indirim günleri oluyor. Bu özel günlerde yüzbinlerce ürün satışında kaçırılmayacak fiyatlar sunuluyor. İnternet siteleri de fırsat dolu günleri bekleyerek müşterilerini mutlu etmek için özel kampanyalar oluşturuyor. Bunlardan biri indirim kodu ve sepet aşamasında ilave indirim elde edeceğiniz kampanyalardır. Geleneksel indirimler sayesinde kullanılan kampanya kodlarıyla ekstra indirimler kazanarak etiket fiyatının biraz daha altında alabiliyorsunuz. Böylelikle istediğiniz şık elbiselerde, telefonda, ayakkabı veya kozmetik ürünlerinde ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İndirim günleri bütün online alışveriş mağazalarında aynı gün aktif hale gelip, gün sonuna kadar elinizi ne kadar çabuk tutarsanız o kadar fırsatlarda istifade edersiniz. Geleneksel indirim günleri kampanyaları neler görelim.

  • Garaj Günleri Çadır Günleri
  • Uğurlu Günler Alışveriş Festivali
  • Singles Day (Yalnızlar Günü)
  • Cyber Monday
  • Black Friday (Kara Cuma)
  • Ramazan İndirimi
  • Bayram İndirimi Özel Gün Fırsatları

Bu özel günler milyonlarca kişi tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Çünkü geleneksel indirim günleri'nin olmadığı zamanlarda bu derece büyük indirimlere rastlamak mümkün değil. Şuan İpekyol, Twist gibi benzer mağazalarda uğurlu gün indirimleri başladı.

Twist Uğurlu Günler İndirimi

Her sezon farklı stil tasarımlarını bir araya getiren Twist mağazalarında %50'ye varan uğurlu gün fırsat indirimleri başladı. 29 Ekim gecesine kadar seçeceğiniz göz alıcı elbiselerde tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz. Sezon koleksiyonlarına sahip olurken Twist indirim kodu kullanarak da %50'ye varan indirimlerde ekstra indirim kazanın! Twist indirim kodu fırsatlarıyla 20 TL, twist card alışverişinizde 100 TL'ye varan para puanlar, Garanti Bankası kampanyalarıyla ekstra %10 indirim sahibi olabilirsiniz.

İpekyol Uğurlu Günler İndirimi

Mevsimin ilham veren tüm renklerinden oluşan Sonbahar - Kış koleksiyonlarında sizi farklı hissettiren İpekyol mağazalarında %50'ye varan uğurlu günler indirim kampanyası başladı. İpekyol uğurlu ürünlerinde şıklığın zarafetiyle kendinizi çok rahat hissedersiniz.. İpekyol mağazalarında giyim, ayakkabı, aksesuar ve koleksiyonlar kategorilerinde de İpekyol indirim kodu kullanarak ekstra fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İpekyol indirim kodu ile yapılan sezon alışverişinizde %5 ilave indirimler ederek özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu yazımızda sadece İpekyol ve Twist mağazalarındaki uğurlu günler indirim kampanyasından bahsettik. Kasım ayında geleneksel indirim günlerinden olan Singles Day ve Black Friday kampanyalarını bütün online alışveriş sitelerinde yakın zamanda göreceğiz. Bizi takip ederek özel gün indirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz.