Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlara Avantajlı Tavsiyeler

Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlara Avantajlı Tavsiyeler

Merhaba sevgili okurlar. Sonbaharın sonları kışın başlarına gelmişken hemen hemen herkes sonbahar yapraklarını, camdaki yağmur damlalarını, yağmur bulutlarını ya da karlı bölgelerin fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşıyor. Çoğu insan bunu cep telefonundan hallederken, kimileri için bu bir hobiye dönüşüyor ve ilgili ekipmanlar edinilerek profesyonel çekim hazırlığına girişiliyor. Ekipman deyince aklınıza sadece fotoğraf makinesi gelmesin çünkü bu hobi fotoğraf makinesinden, tripoda, fotoğraf makinesi çantasından fotoğraf makinesi lenslerine kadar uzanan ekipmanlar gerektiriyor.,

Yukarıda bahsettiğim ekipmanlar orta fiyattan başlayarak çok çok yüksek fiyatlara kadar gidebiliyor. Ben yeni başladım, öyle çok pahalı ürünlere gerek yok, acemiliğimi atayım yeter diyorsanız sizler için bu yazımda yeni başlayanların alabileceği fotoğrafçılık ekipmanlarından bahsedeceğim. Üstelik bahsedeceğim bu ürünlerin kampanya ve indirim koduna sahip olmasına, bütçenize katkı sağlamak adına dikkat edeceğim. Hazırsanız gelin hep birlikte başlayalım...

1- Fotoğraf Makinesi Seçimi

Tabii ki de en önemli ürün fotoğraf makinesi bu hobi için. Cep telefonunuzun sahip olduğu kameradan çok çok daha fazla özelliğe sahip olan fotoğraf makineleri, hobinizi ilerlediğiniz takdirde profesyonel çekimlerinizde sizlere avantaj sağlayacaktır. Yeni başlayanlarınız için çok pahalı olmayan üç profesyonel fotoğraf makinesi modelini sizler için yazıma ekliyorum.

Fotoğraf çözünürlüğü, ışık duyarlılığı, sensör tipi, optik-dijital zoom özelliği, objektif tipi ve optik zoom gibi özelliklere sahip olan bu fotoğraf makinelerinden ihtiyacınız olan özelliklere sahip olanını seçebilir, iki ürün kıyaslaması yapabilirsiniz. Benim sizler için seçtiğim bu üç uygun fiyatlı fotoğraf makinesi Media Markt sitesinden. Sizler de siteye gidip diğer modellere bakmak, kampanyalı ürünleri daha da avantajlı kampanyalarla ve indirim kodlarıyla satın almak için Media Markt mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz dört uygun fiyatlı fotoğraf makinesi lensi, ePTTavm sitesinde sizleri bekliyor. Fakat bu ürünler için sitemizde bulunan kampanya ve indirim kodlarını kullanmak sizin için daha avantajlı olacaktır. ePTTavm sitesine hızlıca gitmek, kampanya ve indirim kodlarından yararlanmak için sitemizin ePTTavm İndirim Kodu bağlantısına tıklayabilir ve hızlıca siteye giderek tüm ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

3- Tripod Seçimi

Süreli çekim yapmak ya da sarsıntısız sabit çekimleriniz için tripod kullanabilirsiniz. Tripod üç ayaklı olup fotoğraf makinenizi sabitlemeye yardımcı olur. Ben sizlere fikir olması açısından biri normal biri mini boy olmak üzere iki tripod modelini yazımın devamına ekliyorum.

Görselde gördüğünüz ürünleri detaylıca incelemek ya da satın almak için sitemizin Teknosa İndirim Kodu bağlantısına tıklayabilir, sitemize özel kampanya ve indirim kodlarından yararlanarak ürünleri avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

4- Fotoğraf Makinesi Çantası

Belirli bir miktarda bütçe verip aldığınız fotoğraf makinesi ve aksesuarlarınızı elbette ki korumak çok çok önemli. Özellikle lensler rastgele çantaya atmamanız gereken ürünler. Lenslerde çizilmeler ya da kırıklar oluştuğunda geri dönüşü olmayan zararlara uğrayabilirsiniz. Bu sebeple hazır bir yola girmişken, tedbirinizi de alın derim. Sizlere uygun fiyatlı, orta fiyatlı ve yüksek fiyatlı üç adet fotoğraf makinesi çantası modeli göstereceğim.

Ürünleri Media Markt sitesinde bulabilir, sitemize özel kampanya ve indirim kodlarından faydalanmak için Media Markt İndirim Kodu bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bir yazımın daha sonuna gelmişken, önceki yazım olan Spor Giyim Şıklığını Nike ile Yeniden Keşfedin 'i okumadıysanız üzerine tıklayabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşürüz. :)