Forever New markası sezona özel indirimleriyle kullanıcılarına Kasım ayına özel hediye çekilişi düzenlemektedir. Hediye çekilişine katılmanız için yapmanız gereken forevernew.com.tr adresinden yeni üyelikle birlikte Kasım hediye çekilişine katılın. Katılım sonucunda eğer şanlıysanız %50 oranında Forever new indirim kodu kazanma şansını yakalayabilirsiniz


Forever New indirim kodu ile birlikte modanın trendi olan en yeni elbiselerde, aksesuarlarda, ayakkabılarda ya da çantalarda normal tutarın altında satın alabilirsiniz. Bu imkanı sunan Forever New markası her zaman müşterilerine satış yapmaktan daha çok memnun etmeyi alışkanlık haline getirmiştir.


Hediye çekine katılıp da kazanamayanlar sakın üzülmesinler. Forever new indirim koduna sahip olmanızın bir diğer yolu ise sitemiz üzerinden Forever New mağazasındaki indirim kuponları ile birlikte sahip olabilirler. Tek yapmanız gereken bu indirim kuponlarının süresi bitmeden yakalamanız gerekmektedir.


Bir önceki yazımızda Adil Işık İndirim Kodu Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizde Adl.com.tr’de özel koleksiyonlardaki ürünleri nasıl daha ucuza alabileceğinizden bahsettik.