Size bu yazımızda flo.com.tr'de ayakkabı siparişlerinizde nasıl indirim sağlayarak sipariş vereceğinizi anlatacağız. Flo mağazalarında bildiğiniz üzere kendi üretimi markalar ve bunun haricinde alt yapısında bulunan seçkin kaliteli markalar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse Polaris, Kinetix, Mavi, Nike, Adidas gibi markaları gösterebiliriz. Bu markalarda kendi zevkinize uygun ayakkabı modelleri seçerken flo indirim kodu nasıl kullanılır ve dikkat etmeniz gereken kurallar nedir bahsedelim.

Flo İndirim Kodu Nasıl Elde Edilir?

Flo.com.tr'de aktif olarak geçerli olan flo indirim kuponlarına sitemizde paylaşım yaparak yer vermekteyiz. Ekranda popüler mağazalarda Flo markasına ulaşarak ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz Flo mağazasında birbirinden farklı indirim sağlayan kupon ve kampanyaları anında karşınızda göreceksiniz. Flo indirim kodu aktif edilirken Kodu Aç ya da Kampanyaya Git seçenekleri tıklanarak ve daha sonrasında karşınıza çıkacak olan ekranda kodunuzu kopyalamalısınız. Kopyalanan her indirim kodu size belirli harcamalarda belirli miktarlarda indirim sağlayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken noktaysa, ne kadarlık harcama ve hangi sürelerde geçerli olduğunu tespit etmelisiniz.

Flo İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Flo indirim kodu, seçmiş olduğunuz bot, spor, günlük ayakkabı modellerinde sipariş için teslimat bilgileri ve ödeme bilgileri girilmeden önce sizden Kampanya kodunuz var mı? seçeneği sunulmaktadır. Ekranda da görüldüğü gibi kırmızı alanı tıkladığınızda sitemiz üzerinden temin ettiğiniz Flo indirim kodu bu alana eklenerek UYGULA ile aktif edilmelidir.İndirim kuponu süresi geçerli olduğu müddetçe görseldekikırmızı alanda görüldüğü gibi ne kadarlık bir indirim sağlandığını hemen görmüş olacaksınız. Bu durumların gerçekleşmediği durumlarda ya geçersiz ya da belirli limit üzerinde sipariş verilmemiştir. Bu kampanya fırsatları sayesinde ayakkabı siparişleriniz oldukça uygun fiyatlarla satın almış ve tasarruf etmiş olacaksınız. Size alışverişinizde mutluluklar dileriz :)Bir önceki yazımızda "Yeni Bir Girişime Başlamak" başlıklı makalemizde bir proje başlangıcında hangi adımlarla ilerlenmeli ve dikkat edilmesi gerekenlerden bahsettik.