Flo İndirim Kodu Hangi Markalarda Geçerli?

Flo İndirim Kodu Hangi Markalarda Geçerli?

FLO Mağazacılık başladığı günden bugüne büyük bir değişim ve gelişim kaydetti. 1989 yılında kinetix markasını Türkiye'ye sunan FLO, bu hamlesiyle Türkiye'nin en fazla tercih edilen spor ayakkabı sektörüne kazandırdı. Bir diğer önemli köşe taşı olarak 2003 yılında hamle yapan FLO, Dockers by Gerli markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak sektörde yükselirken daha sonra bu markanın lisanslı üretimini de yapmaya başladı.

Sektörde öncü konuma gelmeye başlayan ve yaptığı yatırımlarla sektörü genişleten FLO, kaliteye ve güvene önem vererek kapasitesini her geçen gün artırmaktadır. Tabi sağladığı güven ve kalite sonucunda ayrıca online internet sitesinden sipariş veren kullanıcılara belirli periyotlar halinde flo indirim kodu altında fırsatlar sunmaktadır.

Peki Flo İndirim Kodu Hangi Markalarda Geçerli?

Nike, Adidas, New Balance, Butigo, Hummel, Reebok ve yüzlerce markanın hem ayakkabı, hem giyim, hem aksesuar vs ürünlerinde flo indirim kodu geçerli olmaktadır. Kısacası Flo online mağazalarında tercih ettiğiniz markaların tüm kategori ürünlerinde kazançlı çıkmanızda yardımcı olacaktır. Her mevsime uygun markalarda hesaplı alışveriş yapmanın tadını varmak için sitemiz üzerinden hemen Flo mağazasındaki kampanyalara göz atmanızı tavsiye ederiz.