Etstur İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Etstur İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Etstur hesaplı otel ve tatil mekanları arayanlar için alternatif fırsatlar sunuyor. Bütün fırsatları tek bir merkezde toplayarak sizlerin daha kolayca araştırmanızı ve uygun fiyatlarla karşınıza çıkartıyor. Bunlar sadece otel ve tatil mekanların dışında uçak bileti, gemi, tur, araç kiralamadan ve hac/umre ziyaretlerine kadar yerinizi ayırmanıza imkan sağlıyor. Etstur.com' u tercih edenler aynı zamanda online rezervasyon işlemlerinde Etstur indirim kodu fırsatlarından da cazip fiyatların üstüne ekstra indirimler kazanıyor.

Etstur İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Sitemiz üzerindeki ETSTUR sayfasını ziyaret ettiğiniz sizlerde online rezervasyonlarda indirim kazandıracak etstur indirim kodu avantajlarına ulaşmış olacaksınız. Bu sayfada listelenen kampanyaları tıkladığınızda karşınıza açılacak olan pencerede indirim kodunu kopyalayarak sahip olma şansını yakalayacaksınız. İndirim Kuponu olmadığı durumlarda Etstur düzenli banka kampanyaları veya hafta sonuna özel kampanyalar düzenlemektedir. Banka kampanyaları sayesinde %35'e varan alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Etstur İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Etstur sayfasında elde etmiş olduğunuz kodu kullanmadan önce yerini ayırtmak istediğiniz Otel, Uçak bileti ve diğer işlemlerde rezervasyon yap butonuyla sepetinize eklemelisiniz. Sepet sırasında İNDİRİM KODU GİRİNİZ kısmına kupon kodunu yapıştırıp EKLE butonuyla aktif hale getirmelisiniz. Etstur indirim kodu devam ettiği süre müddetçe sepet sırasında anında indirim sağlayacaktır.

Etstur ile birlikte aynı zamanda birbirinden harika sanatçıların yer aldığı otellerde keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede haftanın yorgunluğunu veya yılın yorgunluğunu çok daha keyifli bir şekilde atabilirsiniz.