Erkekler için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri 2022

Erkekler için Yılbaşı Hediyesi Fikirleri 2022

Bir önceki yazım Yılbaşı Hediyesi Fikirleri ve Kampanyalar 2022 Kadınlar İçin Hediye Fikirleri 'nde sizlere kadınlar için alınabilecek yılbaşı hediyesi fikirlerinden bahsetmiştim. Bu yazımda da sizlere erkekler için alınabilecek yılbaşı hediyesi fikirlerinden bahsedeceğim. Ayrıca sizlere yardımcı olabilmesi açısından kampanyaları ve kampanyalı markalardaki favori ürünlerimi de sizlerle paylaşacağım.

Erkekler İçin Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

1- Giyim ve Ayakkabı

Tarzından ve aksesuarlarından ödün vermeyen beyler için kol düğmesi, kravat, gömlek, ayakkabı, kazak, eşofman takımı ve giyim konusunda aradığınız her şeyi bulabileceğiniz seçkin marka Beymen, 2. Ürüne %50 indirim kodu kampanyasıyla tek seferde iki kişiye hediye almanıza olanak sağlayabilir. Ben sizlere fikir oluşturması için favorilerimi yazının devamına ekleyeceğim. Ben favori ürünlerimi gömlek olarak belirledim fakat sitede daha önce de belirttiğim gibi kravat, gömlek, ayakkabı, çanta, kazak, eşofman takımı ve daha yüzlerce ürün bulabilirsiniz. Siteye ulaşmak ve kampanyalardan yararlanmak için Beymen indirim kodu sayfasına gidebilirsiniz.

Şimdi sırada kıyafetlerimizin tamamlayıcıları olan ayakkabılar var. Erkekler için spordan günlük kullanıma uygun olanlara ve klasik modellere kadar birçok modeli kadife, süet ve deri kumaş seçenekleriyle 3 al 2 öde kampanyası dahilinde D'S Damat markası sizlere sunuyor. Ben favorim olan ve indirimde olan 3 ayakkabı modelini sizler için yazının devamına ekliyorum. Siz de DS Damat indirim kodu bağlantısına tıklayarak D'S Damat sayfasına gidip diğer modellere göz atabilirsiniz.


2- Parfüm ve Kişisel Bakım Setleri

Erkeklerin şıklığının tamamlayıcısı ve karakteristik bir bütünlük sağlayıcısı parfümler de yılbaşı hediyesi fikri olarak düşünülebilir. Eğer parfüm alacağınız kişinin kullandığı parfüm markasını biliyorsanız Trendyol'da ünlü dünya markalarının parfümleri %90'a varan indirimlerle sizleri bekliyor. Ben sizler için kokusunu beğendiğim ve indirimde olan 3 favorimi sizlere fikir oluşturması açısından yazının altına ekliyorum. Siz sitede incelemek isterseniz Trendyol indirim kodu bağlantısına gidip Trendyol'da Yılbaşı Özel Erkek Parfümlerinde %90 İndirim Kampanyasına tıklayarak siteye göz atabilirsiniz.

Erkekler için alabileceğiniz bir diğer yılbaşı hediyesi fikri ise tıraş makinesi. Saç-sakal kısaltma, şekil verme gibi kişisel bakım ritüellerinin vazgeçilmezi olan tıraş makineleri ücretsiz kargo avantajı ile Trendyol'da bulunuyor. Benim favori ürünlerim Braun ve Babyliss markası tıraş makineleri oldu. Ürün görsellerini aşağıda görebilirsiniz...Dilerseniz diğer markaların da bulunduğu kampanyaya Trendyol indirim kuponu bağlantısından Trendyol Elektroniğin Yıldızları Kampanyası'na tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3- Aksesuar

Güzel bir kombinin tamamlayıcısı olan çantalar, şallar, şapkalar, kravatlar erkekler için de güzel bir yılbaşı hediyesi fikri olabilecek aksesuarlar. Hem giyim hem de aksesuar konusunda seçkin bir marka olan Mavi, sizler için aksesuarlarda %50'ye varan indirimler yapmış bulunmakta. Hem tarz hem stil sahibi görünmek için uygun fiyat ve kampanyalarla sahip olabileceğiniz bu aksesuarlardan bazılarını sizler için yazıma ekliyorum... Sizler de Mavi indirim kodu başlığına tıklayarak diğer modellere göz atabilirsiniz.

Bu yazımda sizlerle 2022 yılına girerken erkek arkadaşınız, eşiniz, abiniz, ya da babanız için alabileceğiniz yılbaşı hediyesi fikirlerimi paylaştım. Sizler için fikir olması açısından her markanın kampanyalı ürünlerinden favorilerimi de yazıma ekledim. Umarım hediye seçiminizde sizler için faydalı olabilmişimdir. Kadınlar için alınabilecek hediye fikirleri arıyorsanız bir önceki yazım olan Yılbaşı Hediyesi Fikirleri ve Kampanyalar 2022 makalemize göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. :)