Efsane İndirim

Efsane İndirim

Efsane İndirim : Black Friday

11 Kasım Singles Day sonrasında yakın zamanda büyük efsane indirimlerden Black Friday haftasına girmiş bulunuyoruz. Efsane Cuma,Kara Cuma, Süper Cuma veya Şahane Cuma olarak da bilinen bu özel indirimli haftada da tüm online alışveriş sitelerinde büyük fırsatlar bekliyor. Black Friday haftasında yüzlerce mağazada %80'e varan indirimleri görebilmekteyiz.

BLACK FRİDAY NE ZAMAN?

Black Friday günleri her sene Kasım ayının son haftasındaki cuma gününe denk gelmektedir. Bu senede 29 Kasım 2019 tarihine denk gelen efsane indirim günlerinde birçok mağazada önceki özel günlerden daha yoğun olacağını söyleyebiliriz. Şahane Cuma fırsatları bazı online alışveriş sitelerinde 3-4 gün önceden de başlayabilmektedir.

Efsane İndirim Günlerinde Neler Bekliyor?

Efsane Cuma haftasında indirim oranları alışveriş sitelerine göre farklılık gösterebiliyor. Bu durum Tatil & Seyahat'lerde yapacağınız rezervasyonlarda ekstra %20, Ayakkabı sitelerinde %50, Moda sitelerinde %80, Kozmetiklerde sepette 100 TL'ye varan indirim, Elektronik ürünlerde %40 gibi farklılık olabilmektedir. Fakat birçok mağazada Black Friday indirim kodları aktif hale gelecek. Aktif olan indirim kuponu kodları sayesinde sepet aşamasında kullanacağınız bir çok indirimlerden ekstra olarak indirim kazanabilirsiniz. İndirim Kuponu olarak online alışveriş yapmayı sevenler için Black Friday kampanyalarını takip ediyoruz. Bu kampanyaları ilgili mağazamızda paylaşarak haberdar olmanızı sağlıyoruz. Şuan için hiçbir mağazada kampanyalar henüz başlamadı. Bunun içinde 4-5 gün öncesinde güncel kampanyaları sizler için paylaşıyor olacağız. Bizleri takip ederek efsane indirim günlerindeki büyük fırsatlardan ilk siz haberdar olun!