Bugün İndirimde Olan Mağazalar

Bugün İndirimde Olan Mağazalar

Bugüne özel yüzlerce mağazada birbirinden inanılmaz kampanyalar bulunuyor. Hangi mağazalar bugün ön plana çıkıyor bir kaçını sizler için açıklayacağız. Online alışverişlerde sürekli olarak indirimli kampanya fırsatlarına daha çok rastlıyoruz. Fiziki mağazalara oranla internet alışverişini tercih eden kullanıcılar bunu tabi ki bildikleri için hayatlarında önemli bir noktada olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü online mağazaların avantajlı olmasının sebebi sokakta veya avm de bulunan şube masraflarının hiç birinin olmamasından kaynaklanmasıdır. Online alışveriş siteleri de teknolojinin sağladığı imkanlar neticesinde müşterilerini böylelikle hem cezbediyor hem de kazançlı çıkmış oluyor.

İndirimli Alışveriş Nasıl Yapılır? İndirimli alışveriş yapmanın bir çok püf noktası bulunuyor. İlk olarak az önce söylediğimiz gibi kampanya fırsatları bir diğeriyse indirim kuponu ayrıcalıklarıdır. Tüm internet alışveriş siteleri üzerinde kuponlar yardımıyla binlerce üründe daha ucuz fiyatlarla almamızda olanak sağlar. İndirim kodları her mağazada firmanın belirlediği oranlar farklılık gösterebilir. Mesela giyimde belli yüzdelikler elektronik ürünlerde TL olarak indirimlere rastlayabiliriz. Şimdi bugün kampanyalarıyla öne çıkan bir kaç mağazayı ele alalım.

Modanisa İndirim Kodu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Tesettür giyimin önde gelen mağazalarında Modanisa'da ayrı ayrı güzellikte kampanyalar aktif durumda. En çok dikkat çeken kampanyası Ekim ayı boyunca sevilen markalarda Modanisa indirim kodu ile sepette ekstra %25 indirimler dikkat çekiyor. Bu sayede tesettür koleksiyon ürünlerinde çok daha uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmuş olacaksınız. Modanisa indirim kodu ile başka hangi fırsatlardan yararlanabilirsiniz listeleyelim.

 • Trikolarda 24 TL'den başlayan fiyatlar
 • Şal ve Eşarplarda %80'e varan indirim
 • Abiyelerde %50'den başlayan indirimler
 • Ev & İç Giyimde %90'a varan indirimler
 • İlk üyelikte tanımlanan 20 TL değerinde indirim kodu fırsatı.

11 Kasım İndirimleri

NetWork İndirim Kodu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte modanın önde gelen mağazalarında NetWork'de de bugüne özel indirimleri görebiliriz. NetWork'le aynı zaman Derin Mermerci'nin özel koleksiyon ürünlerinde özgün tasarımlarda kampanya indirimlerine rastlamaktayız. NetWork mağazasındaki kaliteli ve özgün sezon ürünlerinde NetWork indirim kodu kullanarak harika koleksiyonlara çok daha avantajlı oranlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda NetWork indirim kodlarının dışında hopi uygulamalarıyla yapılan alışverişlerinizde paracık puanlarda kazanabilirsiniz. Bugün hangi kampanyalar var onları görelim.

 • Outlet ürünlerinde 2. ürüne sepette ek %50 indirim
 • Final Sale ürünlerinde ilk fiyat üzerinde %70 indirim
 • Hopi ile 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL paracık
 • Sezon alışverişlerinizde net %70 indirim fırsatı

11 Kasım İndirimleri

Pierre Cardin İndirim Kodu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Pierre Cardin mağazalarında bugüne damga vuran kampanyalarında indirimlere ilave %10 indirimler dikkat çekiyor. Kısacası online alışverişinizde sepete eklenen ürünlerdeki toplam fiyatlar üzerinde ekstra %10 indirim kazanarak daha avantajlı çıkacaksınız. Bunların yanında Pierre Cardin indirim kodu fırsatlarıyla koşulsuz olarak %5 indirim kazanma şansı da bulabilirsiniz. Pierre Cardin'de bugüne özel indirimlerde başka neler var görelim.

 • 2 Gömlek sadece 129,95 TL'den
 • 2 Triko sadece 149,95 TL'den
 • Sezon alışverişlerinde %70'e varan indirimler
 • Pierre Cardin'de 30 TL Bonus Fırsatı
 • Yeni sezon alışverişlerinde 500 TL'ye varan indirimler

11 Kasım İndirimleri