Bu Yazıyı Okumadan Bot Almayın!

Bu Yazıyı Okumadan Bot Almayın!

Karın yağmasıyla birlikte spor ya da günlük ayakkabıları dolaplara kaldırdık. Suya dayanıklı, kar ve buzda kaymayıp ayaklarımızı sıcacık tutacak çizme ve botlarımızı kapının önüne çıkarma vakti geldi... Peki ya çizme ve botumuz yoksa? Numarası küçük gelen ya da modelinden sıkılmış, yeni çizme ya da bot almayı düşünenlerimiz olabilir. Yazın çizme, kar botu alamadım, kampanyaları kaçırdım diye düşünüp üzülmeyin çünkü bazı markalar büyük kış indirimi yaparak müşterilerini memnun etmek adına çok uygun fiyatlara bu ürünleri satmakta.

Ben sizler için kadın, erkek ve çocuk için kış kampanyalarına sahip markaların çizme ve botlarını araştırdım ve beğendiklerimi sizlere fikir olması için yazıma ekledim. Gelin hep birlikte birbirinden şık ve sağlam çizme ve kar botlarını inceleyelim...

1- Kadınlar İçin Kar Botu ve Çizme Modelleri

Çoğu hemcinsimiz ayakkabı tutkunudur ve bunu bilmeyen yoktur yeryüzünde... Her zaman bir ayakkabıya ihtiyacımız vardır kaç çifte sahip olursak olalım. Her haliyle koca kışı tek bir model botla geçirecek değiliz. Her kıyafet kombinimize farklı bir model bot ya da çizme giyer öyle çıkarız dışarıya. Etek giydiğimiz günler uzun çizmeler, pantolon giydiğimizde sağlam kar botları tercihimiz olur. Bu huyumuzu bildiğimden hem kar botu modellerini hem de çizme modellerini tek görsele koydum sizler için. Umarım hoşunuza gider...

11 Kasım İndirimleri

Yukarıda görmüş olduğunuz birbirinden şık ve kullanışlı altı kar botu ve çizme modelini Ayakkabı Dünyası markasının sitesinden sizler için buldum. Sizler de ürünleri satın almak isterseniz ya da detaylıca incelemek isterseniz sitemizin sahip olduğu avantajlı kampanyalardan faydalanmak için Ayakkabı Dünyası indirim kodu bağlantısına tıklayabilirsiniz.

2- Erkekler İçin Kar Botu ve Çizme Modelleri

En az kadınlar kadar erkeklerden de tarzına ve stiline önem verenler var. Birbirinden şık kıyafet kombinlerine göre giyebilecekleri farklı farklı ayakkabılara ihtiyaç duymaktalar... Özellikle kış mevsiminde mevsimlik ürünlerin fiyatları son derece pahalıyken, sizler için bulduğum bu kampanyalı ürünlere göz atın derim.

11 Kasım İndirimleri

Gördüğünüz üç uygun fiyatlı bot-çizme modelini Flo markasının sitesinden buldum. Sizler de ürünleri kampanyalardan faydalanarak satın almak ya da incelemek için sitemize özel Flo İndirim Kodu bağlantısına tıklayıp hızlıca Flo markasının sitesine gidebilirsiniz. Kaliteli ve ucuza alışverişin keyfini çıkarın!

3-Kız Çocuklar İçin Kar Botu/Çizme Modelleri

Cicili bicili süslü ayakkabılarıyla hoplayıp zıplayan güzeller güzeli kız çocukları için onların ayaklarını sıcacık ve kupkuru tutacak ve aynı zamanda yaşlarına ve giyimlerine hitap edecek üç adet indirimli kız çocuğu bot/çizme modeli buldum. İnanılmaz bir indirime sahip olan bu ayakkabılardan pembe Rubber Duck marka kar botu favorim oldu. Sizler de modelleri inceleyin ve indirim miktarını görün diye modelleri aşağıya ekliyorum.

11 Kasım İndirimleri

4-Erkek Çocuklar İçin Kar Botu/Çizme Modelleri

Kız çocuklara göre daha hareketli ve atak yapıya sahip olan erkek çocuklarımız için de onların ayaklarını kupkuru ve sıcacık tutacak üç adet kar botu/çizme modeli buldum ve hemen sizlere gösterebilmek için yazıma ekledim. Gelin hep birlikte inceleyelim...

11 Kasım İndirimleri

Kız ve erkek çocukları için sizlerle paylaştığım kaliteli ve kullanışlı bot ve çizmeleri Trendyol'da binlerce dünya markası ayakkabı modeline sahip Superstep markasından buldum. Sizler de ürünleri satın almak, incelemek isterseniz Trendyol mağazasına gidebilir, kampanya ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Yolladığınız mailleri dikkate alarak yazmamı istediğiniz konuları sizler için araştırıp sizlerle paylaşıyorum. Yazmamı istediğiniz her konuyu bana mail atabilir ya da yorum kısmına yazabilirsiniz. Bu kış ayaklarınızın kupkuru ve sıcacık kalması dileklerimle, hoşça kalın! :)