Boyner Kelebek İndirimi Başladı 27 - 30 Eylül

Boyner Kelebek İndirimi Başladı 27 - 30 Eylül

Boyner Kelebek İndirimi Ne Zaman?

Boyner.com.tr'de kelebek indirimleri her ay mutlaka olmaktadır. Bunun için net bir gün başlangıcı bulunmuyor. Zaman zaman ayın başlangıcında veya ayın son günlerinde rastlamak mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Kelebek İndirimi başladığı andan itibaren toplamda 3 gün sürmektedir. Bizlerde Boyner Kelebek İndirimleri sürekli olarak takip ederek en hızlı şekilde haberdar olmanızda yardımcı oluyoruz. Bu sayede Boyner'le online alışverişlerinizde özel indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

11 Kasım İndirimleri

Sezonun İlk Boyner Kelebek İndirimi Başladı!

27-30 Eylül tarihleri arasında sezonun ilk ürünlerinde %40'a varan indirim fırsatları başlamış durumda. Boyner Kelebek İndirimleriyle yüzlerce markanın göz alıcı Sonbahar/Kış koleksiyonlarında internet üzeri siparişlerde müthiş indirimler elde edersiniz. Böylece satış fiyatları üzerinden indirim elde ederek herhangi bir çaba sarf etmeden inanılmaz derecede tasarruf etme imkanı bulabilirsiniz. Boyner Kelebek İndirimlerinde aynı zamanda HOPİ uygulamasını indirerek alışveriş yaparsanız da 200 TL'ye varan paracık puanlar kazanırsınız. Kelebek kampanyası sona erdiğinde bir sonraki alışverişinizde paracık puanları kullanarak da ekstra indirimler kazanma şansı bulabilirsiniz.

Kelebek indirimleriyle elbiselerden bluzlara, ayakkabılardan ceketlere, eşofmandan hırkalara, sırt çantalarından pantolonlara , montlardan sneakerlara, Tişörtlerden kozmetik ürünlerine, ev aksesuarlarından elektrikli ev aletlerine kadar binlerce üründe kampanyanın sağladığı ayrıcalıklardan kazançlı çıkabilirsiniz.

Boyner'le kelebek kampanyaları bittiğinde peki nasıl indirim elde edersiniz? Yukarıda da belirttiğimiz gibi sizler için bizde genel olarak Boyner kampanyalarını takip ediyoruz. Takip ettiğimiz kampanyaları sitemizdeki Boyner'in mağaza sayfasında paylaşıyoruz. Güncel kampanyalar sayesinde Boyner.com.tr her yapacağınız alışverişlerde ekstra indirimler kazanmanızda yardımcı oluyoruz. Örneğin Boyner indirim kodlarıyla 300 TL'lik alışverişlerde 100 TL indirim, 500 TL'lik alışverişte 150 TL indirim, Seri Sonu ürünlerinde 50 TL indirim, Mobil uygulama alışverişlerinde sepette %5 indirim, banka kampanyaları 100 TL'ye varan para puanlar, hopi harcamalarında özel para puan indirimleri veya önde gelen markaların sezon ürünlerinde %50'ye varan indirimlerde kazanabilirsiniz.

Ekstra indirim kazanmanızda yardımcı olacak Boyner indirim kodu fırsatlarını Boyner mağazamızda kupon kodlarını nasıl aktif edeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı detaylı bir şekilde açıkladık. Açıklama kısımlarını tek tek takip ederek sizlerde Boyner Kelebek İndirimlerinin başlamasını beklemeden de harcamalarınızda indirimlerin sahibi olabilirsiniz.