Black Friday'e Özel Kupon Kodları Nedir?

Black Friday'e Özel Kupon Kodları Nedir?

Black friday günleri ilk Amerikada her yıl olarak Kasım'ın 3. haftanın cumasında bulunan tüm ürünlerde %80'e varan indirim kuponu sağlanıyordu. Black friday günleri Amerika'nın yanında Dünya'nın her tarafında bu durum yankı uyandırmıştır. Türkiye, Almanya, İngiltere ve diğer tüm ülkelerde Kasım ayında kupon kodları sitesinde ya da büyük markaların kendi internet sitesinde de tüm kullanıcılara haberdar edilmektedir. Black friday günleri maximum 7 gün sürmektedir.

Black Friday İndirimleri

1) Trendyol Sihirli Günler Kampanyası

11 Kasım İndirimleri

Trendyol'da Sepette %90 İndirim ve 3 Al 2 Öde Kampanyası Sadece 5 Güne Özel İnanılmaz Fırsatlar 22-26 Kasım Tarihleri Arası Geçerlidir.

2) DeFacto Black Friday Kuponu

11 Kasım İndirimleri

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim sağlayan indirim kuponu.

Black Friday Kuponları Türkiye'de Kampanyalar Nasıl Olmaktadır?

Black friday kuponları Türkiye'de Trendyol, Defacto, Koton, D&R, İdefix ve bir çok markada geçerli olan indirim kuponları bulunuyor. Kullanılan indirim kuponları black friday günlerinde tüm kullanıcılara özel fırsatlar sunuyor. Sunulan bu fırsatlar sizlere Oxxo'da 30 TL indirim, D&R mağazalarında 500 TL'ye kadar indirim, Defacto mağazalarında 2. ürüne %80'e varan indirim olanakları sayesinde binlerce ürün arasında daha uygun fiyata almış oluyorsunuz.

Peki Black Friday İndirim Kuponlarına Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Black friday indirim kuponlarına indirimkuponu.com.tr adresinde aşağıdaki ekranda gördüğünüz gibi Mağazalar sayfasından listelenen bir çok markaya ulaşabiliyorsunuz.

11 Kasım İndirimleri

Tabi ki hangi mağazadan daha fazla fırsattan yararlanmak istiyorsanız kafanız karıştıysa aşağıdaki ekranda da kategorilerde listelenen moda, tatil, eğlence, ayakkabı ve diğer iconları tıklayarak bir çok markaya ait fırsatları da görebiliyorsunuz.

11 Kasım İndirimleri

Her bir fırsattan yararlanmak için Kasım ayını beklemek zorunda da değilsiniz. Black friday günleri olmadan da bir çok marka alışverişlerinizde kupon kodu kullanarak istediğiniz üründe sipariş verebiliyorsunuz. Trikolarda 29 TL, ücretsiz kargo, 30 TL indirim ya da sepette %90'a varan indirimlerde de fayda sağlayabilirsiniz. Bizleri takip ederek bir çok mağazada alışveriş yapmak için yüzlerce çeşitli indirim fırsatlarını bulabilir ve siparişlerde kullanabilirsiniz.

11 Kasım İndirimleri