Bayram İndirimi

Bayram İndirimi

Ramazan bayramına kısa bir zaman kaldı. Bir çok alışveriş sitesi bayram alışverişleriniz stoklarını çoktan yeniledi. Stoklar tükenmeden sizlere ramazan bayramında kullanabileceğiniz indirim kodu ile ilgili bir yazı hazırladık. Popüler internet sitelerinin bayram dolayısı ile ne kadar indirim uyguladığını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Trendyol Bayram İndirimleri ;

Popüler e-ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol bayram indirimleri adında ürün listesi yayınlamış durumda. Bilgisayar ekipmanlarında %5 indirim kodu Milla ürünlerinde ise %15 indirim kampanyası mevcut durumda.

Boyner ; Bayramın Çılgın Kelebeği ;

Uzun yıllardır faaliyet gösteren Boyner.com.tr ramazan bayramına özel olarak hazırladığı bayramın çılgın kelebeği isminde oluşturduğu kampanyaları ile sizleri beklemekte. Sınırlı stoklar ile mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. 

Defacto %30 Bayram İndirimi ;

Defacto hem erkek ürünlerinde hem de kadın ürünlerinde %30 indirim kampanyası başlatmış durumda. Bayrama özel bu kampanyalardan yararlanabilmek ve indirim kodu görüntülemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Morhipo Efsane Bayram Kelebeği 

Morhipo bayrama özel olarak seçili ürünlerde %50 ye varan indirim fiyatlar uygulanmış. Özel İndirim Kulübü’nde %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev & yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Media Markt Bayrama Özel Teknoloji İndirim Kodu

Media Markt bayrama özel olarak cep telefonu,bilgisayar ve giyilebilir bir çok üründe indirim yapmış durumda. Hemen sınırlı stoklar tükenmeden satın alabilirsiniz. 

Flo Bayrama Özel %40 İndirim

Bayrama özel olarak FLO'da kadın ,erkek,çocuk tüm ürünlerde %40 oranında indirim mevcut hemen kaçırmadan sipariş verebilirsiniz. Yazın başlangıcında olduğumuz bu dönemde kampanyaların süresi bitmeden veya ürünler tükenmeden hemen satın almanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca ürünleri satın alırken kullanacağınız indirim kodu denemeyi unutmayın bu sayede ürünleri ortalama %20 daha ucuza alabilirsiniz.