Alışveriş Sezonu Açıldı: Black Friday!

Alışveriş Sezonu Açıldı: Black Friday!

Noel geldi,yeni yıl yaklaştı,markalar yeni sezon ürünlerini tanıttı derken alışverişin en hesaplı dönemine girdik. ''Black Friday!!'' Öncelikle nedir bu tüm cumalardan farklı olan kara cuma, kısaca onu açıklayalım.Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Noel, alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir ve birçok ünlü marka ürünlerinde ciddi indirimler ve fırsatlar düzenler.

Bu yazımda ise sizin için, favoriler listemdeki birkaç markanın black friday özel indirimli ürünlerinden efsane parçaları sizinle paylaşacağım, kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Spor giyim önerileri

Spor aşığı biri olduğum için öncelikle tabii ki spor markaları geldi aklıma.Training esnasında nefes alabilir file yüzey, yumuşaklık veren kumaşlar ve ayakların kuru ve serin kalmasını sağlayan astarlar, fitness ve koşu için ihtiyaç duyulan rahatlık ve özellikle biz bakımlı kadınların aradığı şıklık gibi beklentileri karşılayan markaların başında,benim için, Adidas ve Nike geliyor. Sizler için bu markaların beğendiğim ve sizlerin de bayılacağı ürünlerinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Adidas'tan başlamak istiyorum, yeni sezon ürünleri tek kelimeyle mükemmel. Bilindiği üzere kadife kumaşlar ve pastel renkler son yılların gözdesi haline geldi adeta ve çoğu ürünlerinde modayı takip edip kendi çizgilerine uyarladıklarını görebiliriz. Spor yaparken de şıklık arayanlar için eşsiz güzellikte olan ürünleri, uygun fiyata almak için özellikle Black Friday'de kaçırmamanızı tavsiye ederim.

11 Kasım İndirimleri11 Kasım İndirimleri

Diğer marka olan Nike'ın Black Friday ürünlerine bakarsak aynı şekilde pastel renklerin kullanıldığını görebiliyoruz. Eski sezonlara oranla artık çok daha göze hitap eden ürünlerinin olduğu ise aşikar.

11 Kasım İndirimleri 11 Kasım İndirimleri 

Kozmetik ihtiyaçlarını es geçmeyelim

Spor alışverişimiz bittiğine göre sırada elbette kozmetik ürünler var ve en çok da Black Friday gibi indirim günlerinden favori ürünlerimden 2'şer veya 3'er parça alıp adeta stok yapıyorum. İndirime girer girmez alacağım ilk ürün elbette Clinique markasının super balanced fondötendir. Özellikle de benim gibi kuru bir cilde sahipseniz yanlış ve kalitesiz fondötenlerin yüzünüzde kalıp gibi durduğunu, gözeneklerinizin kapanmadığı pürüzlü cildinizin nefes almadığını hissedersiniz(bu konu hakkında başka bir makalem olacak). İpeksi dokusu ve besleyici yağları içerdiğinden dolayı nemlendiriyor ve collagen üretimini arttırıyor dolayısıyla günlük kullanıma gayet de uygundur. Bu mucize ürünü Boyner(benim tanımımla harikalar diyarı) ve Clinique mağazalarından bulabilirsiniz.

Hangi rimeli almalı?

Bakışlar bir kadının en kuvvetli silahıdır ve bu silahın mermileri de kirpiklerimizdir. Anladığınız üzere konu rimellere geldi bu muhteşem indirimde kaçırmamanız gereken diğer bir ürün Lancome Grandiose maskara. Şık ve zarif tasarımı ile dünyanın ilk kuğu boyunlu maskarası olma ünvanını kazanmayı fazlasıyla hak etti bence. Fırça şekli, özellikle benim gibi uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olanlar için .kullanımı kolaylaştırıyor. Takma kirpik etkisi istiyorsanız bu ürünü denemeden başka rimellere karar vermeyin derim.

Umarım sizin için seçtiğim ürünleri beğenmişsinizdir. Dilerseniz sitemizden, bahsettiğim ürünleri satın almak için Black Friday indirim kodlarına bakıp indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bakımlı, sağlıklı ve güzel kalmanız dileğiyle. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere..