2021 İlkbahar Kreasyonları

2021 İlkbahar Kreasyonları

2021 yılı bahar kreasyonları yavaş yavaş internet sitelerine düşmüş durumda. Bu yazımızda sizlere 2021 bahar modası hakkında bilgiler vereceğiz.  Moda dünyası için sessiz bir yıl olmasına rağmen bu sezon ciddi anlamda cesur ve şık tasarımları çıkarmış durumdalar. Büyük ve blazerler, koyu mavi çantalar ve şık yüz maskeleri, son birkaç haftada Moda Haftalarına hakim olmuş durumda. Bu yıl, en etkili on yıllardan bazıları bu sezonun görünümünde büyük bir rol oynadı.

Ülkemizde de global moda trendleri geçtiğimiz her yıl popülerleşmekte. Moda konusunda özel olarak Trendyol, Hepsiburada ve n11 gibi siteler özel tasarımcılar ile kullanıcısına hitap etmekte.

Modacıların çıkarttığı yeni modellerden ilk etap da ceketleri inceleyelim.

1. Büyük Boy Omuz Çantası Boyfriend Ceketler

80'lerden ilham alan büyük boy erkek blazer ceket ile uzun bir siluet oluşturun ve şekillerle oynayın. Omuzlukların yardımıyla bu dış giyim belinize yapışır ve bacaklarınızı uzatır. Web sitemiden trendyol indirim kuponu ile trendyol da istediğiniz yeni kreasyon ceketleri bulabilirsiniz.

Omuz çantası boyfriend ceket 2021

2. Siyah Yüz Maskeleri

Üzülerek söylemem gerekirse covid19 sürecinde olduğumuzdan dolayı maalesef koruyucu maskeler hem sağlığımızı korumak adına hem de kombinlerimizi güzelleştirmek adına kullanılmış durumda.

Siyah yüz maskesi 2021

3. Başörtüsü

Baş örtüsü yine blazer ceketler gibi 50'li ve 60'lı yıllardan ilham alınmış ve  bu şık moda trendi bu yıl geri dönmüş durumda.

Baş örtüsü 2021

4. Renk Tonları

2021 yılında  trend renkler  ise pastel tonlar oldu. Şerbeden ilham alan bu renkler yaz için mükemmel bir seçenektir ve çok çeşitli cilt tonlarına uygundur. Soğuk nane yeşili bir kazan kıyafeti veya yumuşak lavanta büyük boy trençkot arasından seçim yapın - daha iyisi, ikisini de aynı anda deneyin.

Renk tonları 2021

5. Sarı çanta modelleri

Sarı renkte çantalar 2021 ilk baharda bolca göreceğimizin habercisi . . Bu eğilimin kopyalanması kolaydır ve zamansızdır - bir kıyafeti renklendirmek için küçük bir debriyaj seçin veya günlük ihtiyaçlarınız için bir hardal çantası bulun. Zevkinize uygun seçebileceğiniz çok fazla renk var ve diğer canlı tonlar veya tek renkli bir toplulukla eşleştirme yapıldığında inanılmaz görünüyorlar.

Sarı çanta modelleri 2021

Moda kategorimizde bulunan indirim kuponu kodları ile Trendyol, Hepsiburada, n11’den indirimli olarak yeni sezon ürünlerini satın alabilirsiniz.