Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere 2019 kış sezonu çantaları hakkında yazmak istedim. Güncel olarak takip ettiğim bazı markaların 2019 kış çanta modellerini incelediğimde bu kış çantalarda vizon, bordo ve kahve tonu renklerin ağırlıklı kullanıldığını fark ettim. 2018 yılında olduğu gibi bu yıl da nostaljik çantalar trend olacak gibi duruyor.

İsterseniz markaların 2019 kış koleksiyonlarındaki çantaların bazılarını birlikte inceleyerek devam edelim...

1- Divarese 2019 Kış Çanta Modelleri

1970 yılında İtalya'nın Varese şehrinde ayakkabı üreticisi olan bir baba ve oğlu tarafından kurulmuş olan Divarese, İtalyan şıklığını ve zarafetini gerçekten ürünlerine yansıtmış durumda. Üstelik sadece ayakkabıyla sınırlı kalmayıp çanta, aksesuar, kadın- erkek giyim konusunda da kendilerini oldukça geliştirmişler.

Sitemizde kampanya ve indirim kodları bulunan Divarese markasının en çok beğendiğim 2019 kış çanta modellerinden iki tanesini sizler için yazıma ekledim. Ürünleri incelemek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

Divarese Mehry Mu Lavanda Çanta
Divarese Mehry Mu Lavanda Çanta

Divarese Saten Siyah Çanta
Divarese Saten Siyah Çanta

2-NetWork 2019 Kış Çanta Modelleri

1999 yılında Türkiye hazır giyim sektörüne atılan NetWork, 21. Yüzyılın getirdiği yeniliklere ve değişimlere ayak uydurmayı hedefleyen bir marka. Marka daha çok çalışan kesime, onların iletişim ihtiyacını karşılamaya hitap ediyor.

Müşterilerini memnun etmek için düzenli olarak kampanyalar düzenleyen NetWork markasının sitemizdeki indirim kodlarını ve kampanyalarını inceleyerek kaliteyi avantajlı fiyatlarla satın almanız mümkün. Benim sevdiğim markaların başında gelen Network' ün 2019 kış çanta modellerinden bazıları ise aşağıdaki şekilde...

NetWork Siyah Çanta
NetWork Siyah Çanta

NetWork Taba Çanta
NetWork Taba Çanta 

3- Yargıcı 2019 Kış Çanta Modelleri

1978 yılında, Emir Yargıcı ve kardeşinin Osmanbey'de erkek gömleği üzerine açtıkları ilk mağaza ile sektöre atılan firma, o yıllarda Türkiye'de sayılı hazır giyim markalarından biriydi. Özellikle pastel renkleri konusunda çok başarılı ürünlere imza atan Yargıcı, çantalarında kullandığı kumaş ve renklerle de müşterilerini kendine hayran bırakmakta.

Çok beğendiğim marka olan Yargıcı'nın 2019 yeni çanta modellerinden ikisini aşağıda görebilir, üzerine tıklayarak sitede inceleyebilir ya da satın alabilirsiniz...

Yargıcı Kahverengi Omu Çantası
Yargıcı Kahverengi Omu Çantası

Yargıcı Deri El Çantası
Yargıcı Deri El Çantası

4-Beymen 2019 Kış Çanta Modelleri

1969 yılında hazır giyim sektörüne adım atan Beymen, ilk mağazasını 1971 yılında İstanbul'da o yılların en prestijli alışveriş semti olan Şişli'de açmış. O yıldan bu yana kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyen Beymen, bünyesinde yüzlerce dünya markasını ve onların ürünlerini barındırmaktadır.

Sade ve şık modellerine hayranlıkta baktığım Beymen çantalarından en sevdiğim iki modeli sizler de bakın diye aşağıya ekledim. Ürünleri detaylıca incelemek ya da satın almak isterseniz üzerlerine tıklayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan Beymen indirim kodu sayfasından markanın indirim kodu ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Beymen Vizon Rengi Çanta
Beymen Vizon Rengi Çanta

Beymen Tate Büyük Kahverengi Dokulu Çanta

Beymen Tate Büyük Kahverengi Dokulu Çanta

Her yazımda farklı farklı markaların ürünlerinden bahsederek sitemizde kampanya ve indirim kodu bulunan tüm markaların kampanyalarından faydalanmanızı sağlamak istiyorum. Bu yazımda sizlerle dört köklü markanın en sevdiğim 2019 kış çanta modellerini paylaştım. Bir önceki yazım olan Yeni Evcil Hayvan Alacaklara Tavsiyeler'i okumadıysanız üzerine tıklayabilirsiniz... Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hepinize bol neşeli günler dilerim... :)