Her ne kadar sezon başında olsak, sezonun trend ürünleri ateş pahası olsa da bu bizim sonbahar ve kış gardrobumuz için plan yapmamızı engelleyemez. Biz sizin için indirimli/kampanyalı yeni sezon trend parçalarını sıralıyoruz.

Bu kışın trend parçalarının en başında nostaljik ve herkesin bir zamanlar mutlaka kullanmış olduğu modası asla geçmeyen sadece bir süreliğine uykuya dalan kadife kumaşlar,fırfır detaylar ve omuz dekolteli ürünler gelmektedir. Bunlardan en çekici gelen üç detayı sizinle paylaşalım;

1-) Kadife dokusunun yumuşaklığı ve gösterişli parlaklığı sonbahar ve özellikle kış kombinleri için biçilmiş kaftan. Kadife akımı kıyafetler, şapkalar, eldivenlerden ayakkabılara kadar iniyor. Rengiyle, yumuşak parlaklığı ile kış aylarında severek kullanılacak bir model olduğunu düşünüyoruz. Şuan Lidyana.com'da %50 indirimle satın alabilirsiniz.

Lidyana Revolve Bordo Kadife Salaş Gömlek

2-) Geçen sene pembe renkler göz önündeyken bu kış yoğunluğu bordo ve kırmızı renklerde olduğunu görüyoruz. Kaban alırken dikkat edilmesi gerekenler tabii ki de sıcak tutması, suyu çekmemesi ve en önemlisi şıklığı.. Bu seneye damga vuran yakalı kabanlar sizin için seçtiğimiz OXXO mağazasından indirimle alabilirsiniz.

Oxxo Uzun Yün Kaban

3-) Sezonun en önemli detayı olan omuz dekoltesi hemen hemen her markanın koleksiyonlarında yer alıyor. Her ortama uyabilen omuz detayı okulda, yemekte, gezmede ve özel günlerde büyük bir zevkle kullanılabilecek bir ayrıntı. Ve şimdi de bu detaylar KOTON koleksiyonu ile karışımıza çıkıyor. Black Friday indirimi ile Trendyol'dan çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Koton Camel Elbise

4-) Ve işte bu sezona en büyük damga vuran fırfır detayı kış koleksiyonlarında da karşımıza çıkıyor. Bu müthiş elbise kollarında ki çiçek detayları ile yine trendlerin en önüne geçmiş. Bu elbiseyi kaçırmamanızı öneririz. DeFacto ile bu ürüne ulaşabilirsiniz.

DeFacto Kolları Fırfırlı Elbise