1v1y.com'dan bu hafta yıldız günler kampanyaları var. Bu kampanyalar trend markaların popüler ürünlerinde sizlere sepet sırasında ekstra indirimler kazandırıyor. Yıldızlı günler kampanyaları belirli günlerde birden karşımıza çıkmaktadır. 1V1Y.com markası bu özel günlerde müşterilerini ekstra indirim sağlamanın dışında, 1v1y indirim kodu sayesinde ekstra ekstra indirim katmaktadır. Aktif olan bu kampanya neticesinde her zaman kullanıcıları mutlu oluyor ve alışverişlerinde keyifli bir şekilde ayrılıyor.1v1y Yıldızlı Günlerin İndirim Sağladığı Kategoriler

  • Kadın, Erkek ve Çocuk
  • Ayakkabı ve Çanta
  • Genç ve Spor
  • Saat ve Aksesuar
  • Kozmetik
  • Ev

Kısacası bütün kategorilerde günün fırsat ürünleriyle muazzam indirimler kazanabilirsiniz. Yıldızlı günler haftasının başladığı süreler belli olmamaktadır. Bu yüzden sürekli olarak bizleri takip etmenizde fayda olacaktır. Kampanya günleri sizlere modanın en güzel trendlerini herhangi bir avm'de sahip olamayacağınız indirimleri online sipariş verdiğinizde %10-%90'a varan fiyat seçenekleriyle verebilirsiniz.

1v1y Yıldızlı Günler Haftasında Hediye Çeki Kazanma Yolları

İndirim kuponu sitemizde bulunan 1v1y mağazasında hediye çeki arayanlara özel fırsatlar sunulmaktadır. Aşağıda da gördüğünüz ekran görüntüsündeki banka kampanyaları neticesinde indirim çeklerine sahip olabilirsiniz. Hediye çeki veya 1v1y indirim kodu aynı anlama gelmektedir. 2 tür kampanya sonucundan aynı şekilde fiyat indirimlerine sahip olabilirsiniz. Banka kampanyaları sizlere daha önceden online alışverişte kullanmadıysanız, ilk belirli tutar ve üzeri harcamaya 30 TL- 50 TL gibi indirim çekleri kazanarak alışveriş yapabilirsiniz.Aktif olan kampanya kodlarından yararlanmanız için öncelikle butonlar yardımıyla aktif etmeli ve daha sonrasında karşınıza çıkacak olan 1v1y indirim kodu, 1v1y hediye çeki ve promosyon kodlarını sepet sırasında kullanarak, yıldızlı günler haftasında belirli tutarlarda indirim kazanarak alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere keyifli, mutlu ve heyecanlı alışverişler dileriz.

Bir önceki yazımızdaAyakkabı Online İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?başlıklı makalemizdeayakkabionline.commağazalarında ayakkabılarda nasıl indirim kazanabileceğinizden bahsettik.