14 Şubat Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

14 Şubat Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

14 Şubat Sevgililer Günün’e bir çok ülkede kutlandığı gibi Türkiye’de çiftler arasında özel bir gün olarak kutlanıyor. Sevgililer Gününde birçok kişinin kafasını karıştıran soru ‘ Eşime ve ya sevgilime ne hediye almalıyım?’ oluyor. Peki Sevgililer Gününde değer verdiklerimize ne hediyeler alabiliriz?

Erkek Sevgiliye Ne Hediye alınır?

Tüm kadınların  en çok  dertlendiği ve zorluk yaşadığı konuların başında erkek sevgililere ne hediye alması gerektiğine dair yaşadığı kararsızlıklardır. Kadın için içinden çıkılmayacak büyük bir sorun olarak görülür. Ama basit bir açı ile bakıldığında erkekler için hediye seçmek o kadar da zor olmadığı görülmektedir. sadece yapmanız gereken erkek arkadaşınızın ne kadar tanıdığınızı düşünmektir. Düşünmeniz gereken nelerden hoşlandığı, hobileri, günlük hayatta nasıl giyinmekte gibi soruların yanıtlarını bulmaya çalışmalısın. Genel olarak erkekler günlük hayatta somut hediyelerden ve teknoloji ile ilgili olan hediyelerden hoşlanır. Şimdi erkek sevgili için alınması gereken birkaç hediyelere bakalım..

İsme Özel Benzinli Çakmak

 Bir çakmak düşünün her zaman kullanabileceği şık ve rahatlığa sahip erkek arkadaşınızın ismine özel olarak tasarlanmış veya isminizin baş harfleri bulunan kaliteli ve uygun olan bir hediye alabilirsiniz.

Sinema Klaketi Masa Saati

 Sevgiliniz ile yaşadığınız acı veya tatlı tüm anılar için sinema filmi tadı taşıyorsa eğer sevgilinize yansıtmak ve hoş bir şekilde ifade etmek ayrıca her zaman anımsamasını sağlamak için sevgililer gününde sinema klaketi şeklinde ayrıntılı bilgiler ile birlikte tasarımını yapabileceğiniz masa saati hediye edebilirsiniz.

Romantik bir akşam yemeği

Erkeklere verebileceğiniz en güzel hediye kendi elleriniz ile hazırlamış olduğunuz romantik bir akşam yemeği olabilir. Sevgilinizin sevdiği yiyeceklerden güzel bir sofra hazırlamak ve şık sunumla sevgilinize güzel bir hediye sunabilirsiniz.

Kol Saati

Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında kol saati  bulunmaktadır. Erkek arkadaşınızın giyim tarzına uygun beğenebileceği şık bir kol saati hediye edebilirsiniz.

Kol Düğmeleri

Giyiminde prestije ve saygınlığa önem veren erkeklerin çok beğenebileceği ayrıca kendi isimleriniz tasarlayacak çok özel bir hediye olarak kol düğmelerini hediye olarak alabilirsiniz. Bunların yanı sıra aşağıdaki hediyelerde tercih olabilir.

 • Şık bir gömlek ve kravat takımı
 • Oyun Konsolu
 • Ayakkabı
 • İmza Kalemi
 • Parfüm ve Benzeri Kozmetik Ürünler
 • El Örgüsü ile Yapılmış Kazak

Kadın Sevgiliye Ne Hediye alınır?

14 Şubat Sevgililer Gününde kız arkadaşınıza seçeceğiniz armağanın hem anlamlı, hem romantik hem de bütçenize uygun olması gerekiyor. Çünkü sevdiğinizi mutlu görmek ve size olan sevgisinin katlanarak artması her şeye değer. Peki Sevgililer Gününde kadın sevgiliye ne hediye alınır?

Fotoğraf Sürprizi

Sevgiliniz ile çekilmiş ve en çok beğendiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın.En güzel anılarınızdan oluşan güzel bir albüm ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Mum Işığında Yemek

Sevgililer için biraz klasik ama en romantik alternatiflerden biri mum ışığında güzel bir akşam yemeğidir. İster bir restoranda isterseniz en sevdiğiniz yemeklerden oluşan bir menü ile evde, hafif bir müzik eşliğinde gecenin keyfini çıkarın.

Biraz Macera : Sevgiliniz ile birlikte çılgın bir maceraya ne dersiniz? Güzel bir tatil programı ile sevgilinize mükemmel bir hediye sunun. Bunların dışında aşağıdaki güzel seçimlerimizden de fikir edinebilirsiniz.

 • Tektaş Pırlanta Yüzük
 • Gümüş veya Altın Kolye
 • Şık Bir Elbise
 • Ayakkabı
 • Çikolata Paketi
 • Kol Saati
 • Çanta

Sevgililer Gününe özel kaliteli ve uygun bir hediye almak için indirim kuponu kodları ve kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz üründe daha uygun fiyatlarla satın alma şansı bulabilirsiniz. Henüz kampanyalar alışveriş sitelerinde başlamış durumda değil. Biz şimdiden ne hediye alabilirsiniz ve kampanyaları kaçırmamanız adına bilgilendirme yapıyoruz. İndirim Kuponu sitemizde bizleri takip ederek mükemmel fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü daha avantajlı bir alışveriş indirim kuponu ve kampanyalarından geçiyor. Hoşça kalın...