Biletix İndirim Kodu

En güncel Biletix indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.
% 25
indirim
Kampanya

Türk Telekom Prime’la Çarşamba günleri Biletix’ten 200 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %25 indirim Fırsatı!

Kampanyaya GitBiletix, Türkiye'de online ya da gişe yerlerinde Müzik, Sahne, Spor, Aile, Workshop, Night, Eğitim veya Müze etkinlikleri düzenlemektedir. Eğlencenin en iyi adresi olan Biletix tüm etkinliklerde Biletix indirim kodu sayesinde daha fazla fırsat ve avantaj sunuyor. Türkiye'de 2000'li yıllardan bu süreye kadar heyecanın doruk noktasında sizlere ulaştırmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda 21 ülkede de faaliyet göstermektedir. Tabi sadece eğlenceli etkinliklerin dışında bir çok yatırımcıların bulunduğu platformdur. Bu platformda kendi girişimlerini ispatlamak isteyen gençlerimiz içinde etkinlikler düzenleyerek bu olanakları herkese haberdar etmektedir.

Biletix İndirim Kodu & Biletix Hediye Çeki Nasıl Alınır ?

Biletix indirim kodu elde etmenin 2 farklı yolu bulunuyor. Bunlardan biri indirimkuponu.com.tr adresimizde biletix mağazalarına ulaşarak karşınızda listelenen indirim kuponları ve kampanyalardır. Bu kampanyaları Kodu Aç işlemiyle aktif hale getirip temin edebiliyorsunuz. Bir diğer püf nokta ise internet sitesi üzerinden satın aldığınız paketlerden size hediye edilen biletix hediye çekleridir. Biletix indirim kodu ve Biletix Hediye Çeki sayesinde bir çok etkinlik ve yatırım platformlarında kullanabilirsiniz.

Biletix indirim kodunu etkinliklerinizi sepete ekledikten sonra satın alırken sizden istenildiğinde ilgili indirim kuponu alanına ekleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Sizlere eğlenceli bol vakitler dileriz. Bizleri takip etmeye devam ederek biletix'de olan etkinlikleri anında öğrenebilirsiniz.

Son güncelleme: 03.04.2022 22:44