Agoda İndirim Kodu

En güncel Agoda indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

İçerik bulunamadı

Bu mağazaya ait kampanya veya indirim kuponu bulunmuyor.Agoda.com uçak, otel ve tatil rezervasyon işlemlerinizi hızlı bir şekilde size en iyi fiyat fırsatlarıyla listeleyen kurumsal bir sitedir. Agoda.com'da günlük yaklaşık 15 milyonun üstünde rezerve yaparak hizmet alan kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Agoda ile en uygun fiyatlarla anında rezerve yapabilir ve ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Agoda markası yurt dışı seyehatlerinde tatil konaklamalarında agoda indirim kuponu kullanmalarını müsaade etmektedir. Agoda indirim kodu size Maldiv adaları, Busan, Tayland, Çin, Japonya gibi ülkelerde yerini ayırtırken size %10 indirim kazanma imkanı sunuyor. Seyahat etmeyi seven herkes agoda ile uçmamışsa, tatil yapmamışsa ve otel kiralamışsa büyük indirim fırsatlarını kaçırmış demektir.

agoda indirim kuponu

Agoda İndirim Kodunun Avantajları

  • Agoda indirim kuponu, macera seyehatlerinde ilk üyelikle %30 indirim imkanı sağlıyor
  • Konaklama işlemlerinde %10 indirim.
  • Uçak uçuşlarınızda erkenden yerinizi ayırtığınızda %20'ye varan indirimler.
  • Maldiv seyehatlerinde %10 indirim.
  • Yoğun çalışma temposu sonrası en güzel plaj yerlerinde tatil rezervasyonlarında %5 indirim kazanabilirsiniz.


agoda indirim kuponu


Agoda İndirim Kodu Fırsatından Nasıl Yararlanılır?

İndirim kuponu paylaşımı yaparak sizlere Agoda mağazalarında kullanabileceğiniz fırsatları paylaşmaktayız. Bulunan her fırsat size gitmediğiniz görmediğiniz yerlerde en iyi fiyatlarla rezervasyon yapmanıza olanak sağlıyor. Agoda indirim kuponu için sitemizde bulunan kampanyalarda butonları tıklayarak aktif edilmelidir. Aktif edilen her kupon size belirli oranlarda indirim imkanı sağlayacaktır. Agoda indirim kodunun kullanmadan önce her zaman açıklama kısımlarını okuyarak hangi fırsatlarda da kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Agoda indirim kuponu kullanmadan önce gitmeniz gereken mekanları belirleyip yerinizi ayırtın. Yerinizi ayırttığınızda işlemi tamamlamak üzere satın alma kısmına yönlendirileceksiniz. Burada oda sayısını ve günlük kalınacak süre belirlendikten sonra hemen sağ alt köşede Promosyon Kodu kısmında sitemizden aldığınız Agoda indirim kodu bu kısma eklenmelidir. Eklenen kupon kodu ekler eklemez aşağıdaki ekranda da görüldüğü gibi Kupon Kullanıldı ve ilk işleminiz içinde %10 değerinde indirim fırsatı sağlayacaktır.

agoda indirim kodu


Agoda.com ile işlemlerinizi yaparak uçuşlar, tatiller ve konaklamalar daha da keyifli hale geliyor. Keyifli, mutlu ve heyecanlı bir kaç gün geçirmek istiyorsanız bizleri takip edin, kampanyalardan muazzam indirimler kazanın.

Son güncelleme: 11.01.2021 14:29