Adidas İndirim Kodu

En güncel Adidas indirim kodu ve kampanyalarını takip edin.

İçerik bulunamadı

Bu mağazaya ait kampanya veya indirim kuponu bulunmuyor.Adidas indirim kodu online sipariş vereceğiniz tüm kategori ürünlerinde kullanabilirsiniz. Adidas online siparişlerde kendi kullanıcılarına özel bu gibi kampanyalar sunarak, fark yaratacak ayakkabı, giyim, spor ve aksesuar ürünlerinde indirimler sağlıyor. Aynı zamanda daha önceden adidas.com'da hiç alışveriş yapmadıysanız, ilk üyeliğini gerçekleştirdiğinizde size kayıt olduğunuz e-mail adresinize adidas indirim kodu göndermektedir. Gönderilen adidas indirim kodu size ilk kullanımda %15 değerinde herhangi bir alt limit olmadan indirim sağlamaktadır.

Online siparişlerinizde 150 TL ve üzeri giyim, ayakkabı gibi kategorilerde harcama yaptığınızda kargonuz en hızlı şekilde size ulaştırmaktadır ve ücretsiz kargo fırsatından da yararlanmış oluyorsunuz. Adidas indirim kuponu kampanyaları için bizleri takip ederek tüm güncel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

NOT: Blog sayfamızda aynı zamanda adidas.com.tr'de indirim kuponu nasıl kullanıldığı hakkında da bilgiler verilmektedir.

Son güncelleme: 09.04.2021 19:44